Prisijunkite prie lyderių!

Darbas ŠVOK, interjero apdailos ir kitiems specialistams laivybos pramonėje

Jei norite dirbti su išskirtiniais projektais bei augti ir tobulėti komandoje, kuriai žodis „neįmanoma“ neegzistuoja, Aros Marine laukia jūsų.

Užpildykite formą ir pirmieji sužinokite apie laisvas pozicijas. Jums nereikės nuolat sekti darbo skelbimų, nes mūsų komanda su jumis susisieks tiesiogiai ir pasiūlys tinkamiausias galimybes.

Mūsų darbuotojai – mūsų pasididžiavimo šaltinis, o jie įkvėpimo semiasi iš to, kad yra Aros Marine komandos nariais. Čia kiekvienas svarbus, nepriklausomai nuo jo ar jos pareigų, nes visi jie kuria „Laivus, kuriais galima didžiuotis“. Junkitės prie mūsų naujam karjeros šuoliui!

Prisijunkite prie Aros Marine komandos!

Užpildykite šią kontaktų formą su Jus dominančiu klausimu ir mes su Jumis susisieksime!

Jūsų vardas *

Jūsų pavardė

Jūsų tel. numeris

Jūsų el.paštas *

Jūsų klausimas *

Informuojame, kad turime teisinę pareigą užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi, todėl visus iš jūsų renkamus asmens duomenis mes kruopščiai tvarkome ir saugome pagal mūsų Privatumo politika. Siųsdami šią formą sutinkate, kad jūsų duomenis tvarkytume pagal mūsų privatumo politiką.

ŠIUO METU ATVIROS POZICIJOS

Darbo Aros Marine Privalumai

Konkurencingas atlyginimas

Pastovi darbo vieta

Neterminuota darbo sutartis

Apmokamos kelionės išlaidos į/iš komandiruotės

Neribotos augimo galimybės

AROSMarine

Mes esame Aros Marine

 

Mūsų jūra – pilna iššūkių ir galimybių. Mes esame ateitį kuriantys meistrai, kur kiekvieno indėlis, kiekviena idėja ir kiekvienas projektas yra svarbus.

Aros Marine – ne tik darbo vieta. Tai komanda, kur talentai yra vertinami, o iššūkiai – įveikiami.

Mūsų istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 15 metų. Mes specializuojamės laivų renovacijos projektų srityje. 2016 m. pradėjome teikti interjero dizaino ir šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų įrengimo sprendimus bei įvairaus masto ir sudėtingumo išsamius inžinerinius bei projektinius sprendimus. 2019 m., siekdami valdyti visą tiekimo grandinę, įrengėme naujas baldų gamybos patalpas – daugiau kaip 4 200 m² plotas visiškai aprūpintas moderniomis mašinomis, kad užtikrintume aukščiausią kokybę ir įsitikintume, kad mūsų kliejntai yra patenkinti rezultatu. 

Laivas, kuriuo didžiuojatės

Laivas, kuriuo didžiuojatės

MŪSŲ VERTYBĖS

Kiekvienas Aros Marine darbuotojas – kartu dirbančios komandos dalis, suprantantis jos vertę įmonei ir klientams.

Mūsų ženklas – trikampis – simbolizuoja visus Aros Marine atstovaujančius ir tuo besididžiuojančius darbuotojus.

Nors trikampis yra nedidelė mūsų logotipo dalis, jį pašalinus atsiranda akivaizdi tuštuma. Taip pat yra ir su mūsų darbuotojais – be jų Aros Marine nebūtų tokia įmone, kokia yra šiandien.

 

SĖKMĖS ISTORIJOS

Prisijunkite prie Aros Marine komandos!

Dirbkite įmonėje, kuriai rūpi.