Vladimiro sėkmės istorija

Vladimiro sėkmės istorija

 

Kviečiame susipažinti – Vyr. projektų vadovas Vladimir Filimoškin. Savo kelią Aros Marine jis pradėjo 2017 m. kaip projektų vadovas – Suomijoje, Helsinkyje, Meyer Turku laive. Praėjus kuriam laikui, darbus tęsė Prancūzijoje – tuo metu jis dirbo prie didžiulio HVAC projekto su 92 žmonėmis, kuriame pagrindiniai atliekami darbai buvo AC kambariai ir jų pajungimai, po šio projekto sekė Suite Cabins ir panelių montavimo darbai.

Covid-19 laikotarpiu Vladimir grįžo į Suomiją ir dirbo ten 2.5 metų – tai buvo vienintelė šalis ir projektas, kuriame darbai vyko ir pandemijos metu. Tuo metu kartu su Vladimir dirbo virš 100 darbuotojų. Pandemijai atslūgus, Vladimirui teko prisidėti ir prie didžiausio laimėto projekto Global 1, Vokietijoje.

2022 m.  Vladimir Filimoškin švenčia penkerių metų sukaktį Aros Marine. Vladimir, didžiuojamės tavimi ir linkime didžiausios sėkmės!

Taip pat tradiciškai užduodame kelis klausimus:

Kurios pagrindines savybės padėjo pasiekti tai, kur esi dabar?

Be abejonės – užsispyrimas ir komunikabilumas. Taip pat sukaupta patirtis – jau 20 metų dirbu laivų statybų srityje.

Ką patartum kolegoms, kurie nori kilti karjeros laiptais?

Dirbti ir klausyti kas sakoma, o ne ‘‘fantazuoti‘‘.

Į užduodamus klausimus atsakyti tik tiesą ir nemeluoti.

Dirbti ne dėl savęs, o dėl komandos.

Kuri Tavo darbo dalis yra pati mėgstamiausia?

Jei turėčiau tik vieną mėgstamą darbo dalį – dirbti nepavyktų. Man patinka visas procesas nuo A iki Z. Darbas su komanda, žmonėmis, jų motyvavimas, užtikrinimas, kad visi jaustųsi gerai yra tikrai viena svarbiausių dalių mano darbe. 😊

Įvardink savo karjeros pasiekimą, kuriuo labiausiai didžiuojiesi?

Labiausiai didžiuojuosi žmonėmis, kuriuos pavyko “užauginti” įmonėje: Andrei Kozakov su visa komanda, Lenkijos komanda. Smagu matyti, kad gali ir be manęs susitvarkyti su užduotimis bei vesti projektus.

Ką galėtum veikti non-stop?

Priklauso nuo nuotaikos, nieko negaliu daryti non – stop. 😊