Vidmanto sėkmės istorija

Vidmanto sėkmės istorija

Kviečiame susipažinti – Sutarčių vadybininkas Vidmantas Stasius. Savo kelią Aros Marine jis pradėjo 2013 m. kaip sąmatininkas. Vidmanto tuometinėje darbovietėje naujų iššūkių nenusimatė, o visų gerai pažįstamas Genadij Žarikov atkakliai siūlė jam prisijungti prie Aros Marine komandos. Taip ir atsitiko: ‘‘Kai Giedriui atsibodo pačiam skaičiuoti, įmonės akcininkai nusprendė, kad reikia priimti sąmatininką.‘‘ – teigia Vidmantas, prisijungęs prie administracijos, kurią tuo metu sudarė ~10 žmonių.

Sparčiai besiplečiant Aros komandai, Vidmantas tapo sąmatų skyriaus vadovu, tačiau šiose pareigose dalį laiko skirdavo ir kontraktų derinimui. Kylant kompetencijoms bei žinių bagažui Vidmantas keitė pareigas bei prisiėmė vis daugiau atsakomybių. Šiuo metu Vidmantas yra sutarčių vadybininkas bei švenčia 10-ties metų sukaktį įmonėje. Vidmantai, didžiuojamės Tavimi ir linkime didžiausios sėkmės.

Taip pat tradiciškai užduodame kelis klausimus:

Kurios pagrindines savybės padėjo pasiekti tai, kur esi dabar?

Užsispyrimas, atidumas detalėms, bendro vaizdo matymas, techninė patirtis ir supratimas.

Kuri Tavo darbo dalis yra pati mėgstamiausia?

Pasirašius kontraktą apima džiaugsmas, tačiau tas jausmas trumpalaikis – gali pasidžiaugti pusvalandį ar valandą. Dažniausiai džiaugsmas yra tik vidinis, nes mažai kas žino kiek tam reikėjo skirti pastangų. Teoriškai tai pavadinčiau pertrauka nuo vieno kontrakto pasirašymo iki pradėjimo derinti kitą, todėl kita mėgstamiausia mano darbo dalis yra neoficialus ‘‘Pusryčių klubas‘‘ – 10-ties minučių pokalbiai prie rytinės kavos su kolegomis, prieš pradedant darbo dieną.

Ką galėtum veikti non-stop?

Turint tris vaikus ir dirbant pilnu etatu – tokių sąlygų pasaulyje šiuo metu nėra. Viskam ką mėgstu, norėčiau ar galėčiau veikti nubyra tik laiko trupiniai. 😊

Linksmiausia istorija įvykusi per visą laikotarpį, kol dirbi Aros Marine?

Su Giedrium turėjome kelionę į Monaką, kurios tikslas kartu su Oresund gamykla sudalyvauti konkurse – Hurtigruten keturių laivų modernizacijoje. Kitaip tariant – svarbus konkursas, svarbios derybos, kurios vėliau pakeitė visą Aroso gyvenimą.

Išmiegoję netoli Monako, ryte važiavome į susitikimą su nuomotu automobiliu, pasižymėjome lokacijos vietą Google žemėlapyje ir vykome tikslo link. Važinėjomės pusvalandį aplink tašką, ant taško ir niekaip negalėjome atrasti reikalingo adreso ir suprasti kas ne taip. Po ilgo klaidžiojimo, pasistatėme mašiną ir ėjom pėsčiomis. Žemėlapyje rodė, kad esame visai šalia, tik kaip paaiškėjo, kad maždaug keliais penkiaaukščiais per aukštai. Teko leistis pakopomis žemyn nuo kalno. Laimei, viskas baigėsi gerai.

Gal yra kas, kam norėtum padėkoti?

Ačiū visiems kolegoms, kurie yra priversti pakęsti bendravimą su manim (taip, yra tekę girdėt įvairių atsiliepimų), o taip pat tiems kurie balsavo už mane šių metų nominacijoje ‘‘The Most Committed‘‘, nors ir nežinau ką tokio šiemet dariau kitaip nei anksčiau.